Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI


O nás
O nás

 

Prolog jako z filmu

Svět se změnil. Žijeme v digitální době a technologie se staly součástí našich životů. Každý z nás má v kapse smartphone, zařízení, které ho drží ve spojení se světem. A každý mobilní telefon potřebuje svůj kryt, pouzdro, ochranné sklo, sluchátko a další serepetičky. Proto máte nás, e-shop BEDIGITAL.cz.

Kecy, prdy, koledy, pojďme k věci.

Ahoj, já jsem digitál

Nebudeme se tu natřásat, jak jsme zkušení a dobří, vždyť teprve začínáme. Ale právě proto si můžete být jisti, že uděláme vše proto, abyste byli spokojeni s každou objednávkou. Za tímto e-shopem však ostřílený tým mazáků, kteří již za sebou mají mnohé bitvy a jizvy po ostrých hranách mobilních telefonů hyzdí jejich tváře (i stehna).

Trocha filozofie

Proč by také e-shop nemohl nabízet osobní přístup? Však od toho tu máme Facebook, mail a další možnosti. Vždy s Vámi budeme jednat na rovinu a snažit se Vám vyjít vstříc. Nenadržujeme ani nahryznutému jabku od Applu, ani zařízením s popelnicovým robotem Androidem. Všechna zařízení jsou si u nás rovna. I ten pomalejší mobil může mít super vohoz, no ne?

Co je na skladech?

Najít v rozpočtu hromádku papírků na nový iPhone nebo Samsung nebyla hračka, my to velmi dobře chápeme. Při výběru zboží do naší nabídky tak dbáme nejen na dostatečnou kvalitu, ale také na přijatelnou cenu, která už tak napjatý rozpočet nepřetrhne. Jestli se něčeho opravdu nebojíme, jsou to experimenty. Nabídka spousty obchodů je samá šeď, odlišnosti jsou především v cenách. My se snažíme vyhledávat i takové produkty, jež dokáží zaujmout svou extravagancí a designem.

Jak nás kontaktovat?

Určitě je dobrý nápad využít náš Facebook a napsat nám přímo tam, třeba do zpráv. Využít můžete také kontaktního formuláře. A samozřejmě nám můžete ve dne v noci psát na e-mail lets@bedigital.cz. Na všechny Vaše zprávy odpovíme do 24 hodin, zpravidla ihned a můžeme si pak třeba rovnou pokecat.

vůdce smečkyvůdce smečkyvůdce smečky