Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

08. 10. 2016

Jak nalepit tvrzené sklo na svůj mobil

Koupili jste si nové ochranné sklo a nyní tápete, jak ho vlastně na telefon nasadit? Uvidíte, že to není těžké. Jednotlivá skla se od sebe možná trochu liší, ale v způsob připevnění je ve většině případů stejný. Stačí dodržet několik jednoduchých kroků a sklo bude krásně držet.

Vybalte sklo a můžete hned začít.

1

Nejprve pomocí mokrého hadříku důkladně očistěte displej telefonu od prachu a dalších nečistot. Je to proto, aby sklo pevně drželo. A určitě také nechcete koukat na displej přes nějaký chlup.

2

Nyní zkontrolujte, zda displej a sklo jsou stejné velikosti a má potřebné výřezy (např. pro reproduktor). Strhněte folii ze skla označenou jako „1“. U některých skel však bývá pouze jedna fólie.

3

Stranou, ze které jste sloupli fólii, pomalu začněte přikládat sklo na displej telefonu. Pozor, aby jste jej přikládali správnou stranou.

4

Pokud má sklo další krycí folii, strhněte ji. Měla by být označena jako „2“.


5

V posledním kroku suchým hadříkem otřete displej. Nebojte se trochu přitlačit. Sklo se pořádně přilepí a bude držet.

Hotovo! Váš displej je chráněn. Pokud Vám sklo praskne třeba po pádu, sloupněte jej a přilepte nové.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ