Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI


08. 10. 2016

Jak nalepit tvrzené sklo na svůj mobil

Koupili jste si nové ochranné sklo a nyní tápete, jak ho vlastně na telefon nasadit? Uvidíte, že to není těžké. Jednotlivá skla se od sebe možná trochu liší, ale v způsob připevnění je ve většině případů stejný. Stačí dodržet několik jednoduchých kroků a sklo bude krásně držet.

Vybalte sklo a můžete hned začít.

1

Nejprve pomocí mokrého hadříku důkladně očistěte displej telefonu od prachu a dalších nečistot. Je to proto, aby sklo pevně drželo. A určitě také nechcete koukat na displej přes nějaký chlup.

2

Nyní zkontrolujte, zda displej a sklo jsou stejné velikosti a má potřebné výřezy (např. pro reproduktor). Strhněte folii ze skla označenou jako „1“. U některých skel však bývá pouze jedna fólie.

3

Stranou, ze které jste sloupli fólii, pomalu začněte přikládat sklo na displej telefonu. Pozor, aby jste jej přikládali správnou stranou.

4

Pokud má sklo další krycí folii, strhněte ji. Měla by být označena jako „2“.


5

V posledním kroku suchým hadříkem otřete displej. Nebojte se trochu přitlačit. Sklo se pořádně přilepí a bude držet.

Hotovo! Váš displej je chráněn. Pokud Vám sklo praskne třeba po pádu, sloupněte jej a přilepte nové.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ